Niezwykły świat Agatki.

Historia Agatki.

Nocne pobudki.

Dzisiejsze Agatki samopoczucie do południa nadal było kiepskie. O 3 w nocy się obudziła i bawiła się do samej 6 rano. Była zmęczona, śpiąca i marudna. A wszystko przez te zawirowania temperatur na dworze. Teraz już jest dobrze, znowu się uśmiecha i ładnie bawi. Te pobudki nocne są wykańczające dla nas obu. Najgorsze jest to, że nie zawsze słyszę Agatkę od razu, nie raz budzę się jak ona już się bawi. Ma kilka siniaków na nóżkach bo obracała się we wszystkie strony w swoim łóżku. Na szczęście nie ma szczebelków jak w typowym łóżeczku tylko są poziome barierki i gdy Agatce wysunie się nóżka to tak od razu sobie krzywdy nie zrobi, nie złamie nic w nodze ale mimo to właśnie od takich sytuacji są te siniaki. Pierwsze co Agatka robi po obudzeniu to wyrzuca poduszkę. Pod poduszką zawsze ma kilka papierków, karteczek właśnie na takie nocne pobudki. Agatka lubi drzeć papier na kawałeczki więc to tak na wszelki wypadek gdyby się w nocy obudziła, zawsze ma zajęcie chociaż na chwilę zanim ja się obudzę.
Chyba trzeba będzie zainwestować w jakiś czujnik czy coś żeby dał jakiś dźwięk od razu jak Agatka się obudzi i wyrzuci poduszkę... bo naprawdę boję się o jej nogi, one nie mają czucia i w razie ( odpukać ) złamania Agatka nam nie powie, że boli, trzeba będzie zgadywać, zaufać intuicji.
 
Wygrzebałam ostatnio stare zdjęcia, jaka Agatka była malutka wtedy, słodziutki bobasek. Zupełnie inna dziewczynka jak teraz. Bardzo się zmieniła. Buźkę ma nadal śliczniutką ale wyrosła, wydoroślała.
Kilka zdjęć z naszego jednego z pierwszych turnusów, jakieś 6 lat temu. Tęskno nam za wyjazdami na turnusy. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojedziemy.
Czasami mam wrażenie, że wtedy wszystko było jakieś łatwiejsze....
 
DSC00014
 
 
Stobno luty 2011
 
Stobno czerwiec 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
Stobno luty 2011
 
DSCF9457